USA: Sequoia National Park & Kings Canyon

Ráno vyrážíme z Bakersfieldu do Sequoia National Park. Poušť je pryč a na polích kolem silnice dozrávají mandarinky a pomeranče. Cestou míjíme přehradu Lake Kaweah, která je odpuštěná a připravená na návaly vody z tajícího sněhu. Do Sequoia se však nedostaneme, rangerka, která vypadá jako Jára Cimrman, nás bez sněhových řetězů nepustila. Míříme tedy rovnou do Kings Canyon. Jak stoupáme, krajina se rychle mění, od mandarinkových plantáží, přes krajinu podobnou Skotsku, mlhu z Nových Mlýnů až po zasněžené vrcholky hor. V 6000ft jsou už krabice s džusem a sáčky s chipsy pěkně nafouklé. Focení nic moc, tak alespoň lovím geocache.
Vzkaz pro Marci: Provalil se mi zadek u riflí a musel jsem na shopping. Trhnul jsem rekord – ponožky a rifle nakoupeny za cca 2 minuty. Pro letošek bylo shoppingu dost.
Vzkaz pro Dell: Za 4 dny mi končí trial Windows 7. Pokud nejste schopni za více jak měsíc dodat objednané zboží (objednávka z 19.1.), tak holt další hardware budeme nakupovat jinde. Nedá se nic dělat, OS si koupím tady.