USA: San Francisco a odlet do ČR

Poslední den našeho pobytu strávíme v San Franciscu. Letadlo nám letí až v neděli v 6:15 ráno. Hotel si brát už nebudeme, moje naivní představa je, že půjdeme na noční focení a noc nějak přečkáme. Ale nepředbíhejme.
Zbývá mi posledních 10 hodni trialu Windows 7. Protože Dell objednaný OS do dnešního dne nedodal (měl na to přes měsíc čas), musím si koupit Windows 7 tady. Nejde ani tak o to, že bych nemohl hrát Solitaire během letu, ale že bych neměl PC ready po našem návratu do ČR. Takže jsem koupil W7 v Office Depot a snažím moji trial verzi aktivovat. Aktivace končí hláškou, že tato trial verze (Enterprise) nejde aktivovat číslem na Professional a že mám spustit Setup. Setup končí hláškou, že „upgrade/downgrade“ nejde udělat, že musím udělat kompletní reinstalaci. Tak holt cestou do Brna budu instalovat Windows.
San Francisco se mi hodně líbí, trochu mi připomíná Amsterodam. Italský číšník nás italsky láká na pizzu, škrabe se při tom v rozkroku a holky tu nenosí podprsenky. Navštívili jsme tři „must have“ – Alcatraz a Lombard street. No a na západ slunce jsem šli fotit Golden Gate Bridge z China Beach. Jarek má super fotky mostu, jako jediný použil polarizák a celý most se mu při západu slunce rozzářil. Nevím proč, možná, že polarizák odboural opar.
Z  nočního focení asi nic nebude, jsme utahaní, takže se jdeme někam najíst a jedeme na letiště. Klárce jsem koupil ještě dáreček, který v ČR sháním už od Vánoc. Ale nic neprozradím, nechte se holky překvapit. Kolem 22:00 dorážíme na letiště. Letadlo nám letí za 8 hodin, našli jsme zásuvku se 110V a free Wifi a nic nám nechybí. Teda až na postel. Mám vyfoceného Jarka, jak usnul na lavičce, ale tu fotku nebudu publikovat, protože by mě zabil.
Tak teď už jenom 5.5 hodiny v letadle do New Yorku, 9.5 hodiny z New Yorku do Prahy a pak po D1 do Brna a jsme doma. V letadle promítají poslední Star Trek, takže poslední krizové 2 hodiny už nějak dotluču. Už se těším na guláš.