Prodám budík aXbo pro dvě osoby

Update: prodáno

Prodám budík aXbo se senzory pro dvě osoby. I když budík funguje perfektně, tak s mojí leností si neporadí :-). Prodám komplet balení (budík, 2ks senzorů, USB kabel + software pro připojení k PC). Budík je ještě půl roku v záruce. Ideálně osobní odběr v Brně.

Cena nového: 4.799,-
Moje cena: 2.500,-

Více info na pavel@minar.cz

Popis převzatý z www.alza.cz:

Revoluční budík, který se postará o Vaše ideální probuzení do nového dne. Během spánku procházíte několika fázemi spánku. Pokud spánek zakončíte konečnou lehkou spánkovou fázi, probudíte se mnohem více svěžejší, než když začnete další spánkovou fázi třeba jen na 10 minut. Opravdu se nevyplatí čekat ještě chvíli v posteli, jak to mnozí děláme.

Axbo snímá Vaši fyzickou aktivitu pohodlným froté náramkem a pomocí algoritmu toto vyhodnocuje a sleduje tak jednotlivé fáze spánku. Budík tak určí optimální čas Vašeho probuzení. Pokud si nastavíte čas buzení a budík zaznamená do půl hodiny před požadovaným časem ideální probuzení, tak Vás zkrátka probudí o půl hodiny dřive, ale Váš den začnete krásně odpočatí. Pokud by se náhodou tato spánková fáze neobjevila před Vámi požadovaným časem, pak Vás zbudí maximálně v čas, který jste si sami nastavili.

V balení naleznete dva snímací náramky například pro Vás a Vašeho partnera a může tak nezávisle budit 2 osoby. Každý si můžete zvolit vlastní melodii probouzení. Budík navíc disponuje rozhraním USB k počítači a můžete ho tedy aktualizovat a nahrát si do něj vlastní melodie, dle Vašeho výběru.

Přednosti:
Probouzení v optimální spánkové fázi
Možnost normáního budíku
Nezávislé buzení 2 osob
Možnost nahrání vlastní melodie a aktualizace přes USB

Balení:
Budík AXBO
2x monitorovací náramek
Nabíječka
USB kabel
Software pro PC (upload melodií, download grafu spánkových fází)