Je ze mě stavař na volné noze

Přátelé, kamarádi, bývalí a případně budoucí kolegové,

rozhodla jsem se, že se vrátím k mé profesi stavebního inženýra a začnu projektovat dříve, než mi skončí mateřská. Ne že by mě to na mateřské nebavilo, ale nastal čas oprášit mé znalosti, provětrat opět AutoCAD, nakreslit si nějaký ten domeček a najít, kam mi holky schovaly razítko autorizovaného stavebního inženýra.

Po zralé úvaze jsem nyní na volné noze. Co umím najdete na www.minarova.cz.

Pokud byste vy nebo vaši známí potřebovali projekt na boudu pro psa nebo i něco většího, ozvěte se prosím. Nepohrdnu ani digitalizací stavební dokumentace. Ráda vypomohu i jinému stavaři s rutinní prací, na kterou nemá čas, případně ho nebaví. Momentálně mi nejde o to vydělat peníze, ale ukázat okolí co umím.

A pokud nic od stavaře nepotřebujete, budu velmi vděčná za sdílení tohoto příspěvku. Děkuji.

8 komentářů u “Je ze mě stavař na volné noze

 1. Moc držím palce, ať to šlape stejně dobře, jako Pavlovi! Domluv si někdy seznamovací schůzku s Martinem Perlíkem, myslím, že byste mohli najít společnou řeč ;-)

  • Děkuji, Roberte. Od Martina mám základní informace, na co se zaměřit, co by bylo vhodné studovat.

  • Ahoj Roberte, s Martinem Perlíkem jsem mluvil na srazu ve Valticích. Doporučil Ivaně nějaké kroky, z nichž první udělala včera – zapsala se na seminář o pasivních domech :-). Je to příjemné, jak to vše zapadá.

 2. Ahoj Ivano, to se mi líbí. Nasdílím a držím palce :).
  Soňa

  P.S. Proč píšeš, že jsi stavební inženýr, když jsi inženýrka?

  • Ono to bude asi tím, že stavařina je považována spíš jako chlapská záležitost. Slovo inženýrka mi nějak nesedí, ale můžu nad tím po večerech přemýšlet :-)

 3. A co návrhy interiérů, těmi se zabýváš taky? :)

  • Interiéry nenavrhuji, pouze v nezbytně nutném rozsahu, aby byla stavba navržena prakticky (tzn. abych věděla, že se do ložnice vejde postel a do obýváku gauč).

   • škoda, potřebovali bychom poradit s kuchyní :)

Komentáře nejsou povoleny.